Kobiety Mafii 2 Międzyzdroje  gdzie obejrzeć lub kupić?

Kobiety Mafii 2 Międzyzdroje gdzie obejrzeć lub kupić?

8 lipca, 2019 0 przez Doradca Filmowy

Film pojawił się w polskich kinach 22 lutego 2019 roku, za toż w światowych kinach widzowie potrafili go obejrzeć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego stworzył Olaf Olszewski łącznie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Dziwnów gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto również wspomnieć o aktorach grających zasadnicze role. Właśnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Zgodnie z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą to zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 łączą się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jak chciałby pokazać całą historię. W nowej strony dostajemy wątki trzech różnych form, które w stałym czasie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka stanowi szerokie plany, żeby zmienić własne działanie na zdrowsze. Zawiera ona kontrakt na głęboki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu potrzebuje ustawić się na wszystkie życie. W tymże jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) pochodzi z więzienia również potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, natomiast nie jest dla niej więc ciężkie, ponieważ przez całe jej życie była utrzymanką innych. Opływająca do tej fazy w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z serii Siekiera nadal zamyka się w Maroko, gdzie prezentuje swojego przyszłego męża Amira, który ujawnia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Dziwnów gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest problem Darii i jej problem z Kolumbijczykami. Z nieznanych uwag ta inwestycja nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do świecie tona kolumbijskiej kokainy jest podać jej kierowanie nad rynkiem, jednak historia rzuca się utratą produktu i wielkimi kłopotami. Niania popada w długi wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, tylko to dziś Daria jest znakomicie zrobiona do następnej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej prace bez męskich pleców a teraz dostaje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Toż w jej tematu pojawiają się oryginalne i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) i jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze zapisują się w czas całej historii, sprawiając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym filmie i pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące muzyków i uświadamiania ich z pewną, istotną rolą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w część filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tak spośród obecnego, że posiada wyciągnąć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Dziwnów gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, jaka jest wprost przygotowana do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją formę w obrót dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej części filmu Vegi zaś w części drugiej znika niemal całkowicie, co jest oczywiście sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny części nie umieszczają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był przeznaczony dość duży budżet, ponieważ kiedy akcja odnosi się do Maroko czy Kolumbii, to dokładnie tam odbywa się też plan filmowy. Dzięki temu obraz ukazuje się świetnie na ekranie. Widz odwiedzając go ma doświadczenie rzeczywistości i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest konsekwentny również z wszelkim kolejnym filmem stara się jakością wizualną nasuwać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, zaś w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich roli jest jako wysoce charakterystyczny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walki z tematami komediowymi, gdzie mamy kilka zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają z niego zwolennicy i im więc zapewnia, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do gustu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, razem nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Dziwnów gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2