Last Minute Szczecin

Last Minute Szczecin

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Filmowy

LAST MINUTE to pewna z produkcji atrakcyjnego i znacznie lubianego w ostatnim etapie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Koszalin

Film swoją premierę był w roku 2013 po czym szybko zyskał zdanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Główne funkcje w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, dodający się w sztukę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która przyłączyła się w sztukę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki występujący w roli Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która przyłączyła się w sztukę Natalii Wis, będącej dużą miłością Tomasza jeszcze z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski dodający się w rola narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze dodający się w rola niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w wszystkiej produkcji dostępny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele modnych oraz prostych ówcześnie utworów), natomiast montaż należał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy można się bardzo łatwo domyślić nawiązuje do tanich ofert biur podróży ”last minute”, zajmujących się z wielu lat niezmiennie ogromną popularnością.

Last Minute Koszalin

Właściwa fabuła filmu zakłada się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko podróży do Egiptu. Natomiast na taką wycieczkę nie może się przecież udać sam. Towarzyszyć przedstawia mu jego matka – kobieta niezwykle szeroka oraz z treściami – w tyle nie bez przyczyny przez masa lat pracowała jako policjantka. Na podróż z Tomaszem przedstawiają się te tak jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać aby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego wypoczynku w ciepłym Egipcie, to natomiast teraz na początku bohaterowie są duże problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co bardzo psuję bohaterom nastrój, którzy również nie są świadomi tego, iż to tylko początek nieprzyjemnych niespodzianek, które spotkają na bliskiej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to ciągle kuchnia nie każe im spożywania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego ogromną licealną miłością. Że osoba nie jest sama, gdyż na dowolnym etapie towarzyszy jej ideał mężczyzny, który jak się okazuje jest jej lubym.

Last Minute Koszalin

Właśnie tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, stąd też praktykuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który jak się bardzo łatwo okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest ponad związek z konsulatem, więc Tomasz dodatkowo jego rodzina muszą sobie w bieżącym czasie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w niesamowitym tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w wyniku muszą powrócić wcześnie czy później do końca, przecież w możliwościom okresie ze względu na finansowe zabiegi stanowi obecne niezwykłe. Dlatego piękna i ułatwiająca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do końca.

Zdjęcia do prac Patryk Vega dodatkowo jego obsługa organizowali w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W scenach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE jest kilka zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Koszalin

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć pewnie nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się można było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i pospiesznie, z pominięciem pewnych elementów. Tak niemal wszystek firm organizowany był szybko, razem z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był najchętniej oglądanym zwiastunem w budowy – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a dużo kobiet liczyło z niecierpliwością na etap, w którym będą mogli przedstawić się z całością filmu.

Last Minute Koszalin

Źródło artykułu Last Minute