Leasing Krośniewice  zadzwoń 887 332 665

Leasing Krośniewice zadzwoń 887 332 665

30 października, 2019 0 przez Doradca Filmowy

Leasing to bardzo specyficzny sposób nabycia określonych przedmiotów. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: kredytu i dzierżawy.
Przedmiot leasingu na podstawie umowy nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Bełchatów

Najpopularniejszy leasing dotyczy samochodów, chociaż różne urządzenia, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz nabyć w ten sposób. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w siedzibie uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skonsultujesz się z agentami, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

Podczas rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Spotkanie z ekspertem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej działalności gospodarczej , zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to duże usprawnienie. Najważniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Używając tej formuły, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. W przypadku pojazdów,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest proste. Dokonujesz wyboru auta, ustalasz warunki finansowania, składasz wniosek online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
odbierasz samochód z salonu. Profity działania są nie do przecenienia. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad wszelkimi sprawami technicznymi czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w przypadku kolizji, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Niewątpliwy atut to brak konieczności wykupywania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i starania o korzystną sprzedaż również nas nie obchodzą.

Jeśli, boisz się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów istnieją alternatywne rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Bełchatów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz zachować spokój, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz przekształcić zapisy umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdy wie, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy człowiek może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. Zawarta umowa określa, że użytkujemy auto, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Jasne jest, nikt nas nie zmusza wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Bełchatów wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu, potwierdzającego tożsamość, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jasne jest, że jest to bardzo wysoka korzyśćjeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Bełchatów

 

Zobacz również Leasing uproszczony